Działka budowlana Piechowice

Piechowice, dolnośląskie

  • 209 000 zł
  • 27 720 m²
  • 7,54 zł/m²

Zdjęcie

Nieruchomości Ne...

Skontaktuj się

Działka budowlana Piechowice

Piechowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

209 000 zł

27 720 m²

7,54 zł/m²

Działka budowlana Piechowice

Zaktualizowane: 19 maja 2026

209 000 zł 27 720 m² 7,54 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 209 000 zł (7,54 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 27 720 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, teren pochyły, teren zróżnicowany, pusta, zalesiona
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: NESTIA, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w sercu natury ta oferta jest dla Ciebie!

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2,772 ha, położona w spokojnej i urokliwej dzielnicy Górzyniec w Piechowicach. Miejsce to stanowi idealną bazę wypadową do okolicznych atrakcji Karkonoszy, zaledwie 10 km od Szklarskiej Poręby jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych Dolnego Śląska. (...)

Agent

Nieruchomości Nestia

786 345...

786 345 009

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nieruchomości Nestia

786 345...

786 345 009

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nieruchomości Nestia

Zostaw telefon, oddzwonimy